İNNOACTİVE

Evoderm Panthenol Foam ( Köpük) 150 Ml

Evoderm Panthenol Foam ( Köpük) 150 Ml

Ciltte nem kaybını önlemek ve kullanım kolaylığı sağlaması için köpük formunda tasarlanan emilimi kolay Evoderm Panthenol Köpük
İçerdiği Yüksek D-Panthenol (%10) oranıyla benzersiz olan Evoderm Panthenol Köpük kullanım sonrası, cildinizi nemlendirirken vitaminlerle de besler.
%10 Depanthenol - Güneşin yıpratıcı etkileri sonrasında cildi rahatlatır.Antioksidan özelliğiyle güneşin ve çevresel faktörlerin zararlarından korur.
%40 Aloe Vera - Yaygın olarak güneş yanığı tedavisinde kullanılan aloe vera, yanık olan bölgenin enfeksiyon kapmasını engellediği gibi, nemlenmesini sağlar. Önemli antioksidan özelliğinden dolayı ayrıca cilt yanıklarını hızlı şekilde tedaviyi destekler.
Allantoin - Cildin kendini yenilemesini sağlamaya teşvik etmesi ve cildi çevresel faktörlere karşı koruması, cilt kuruluğunu önlemesi anti-aging etki sağladığı bilinmektedir. Cildi yaşlı gösteren kuruluk ve yıpratıcı çevresel faktörlerle mücadele eden Allantoin bakım sağlarken genç bir görünüm de vermektedir.
Evoderm Panthenol Köpük ; İçeriğinde bulunan Klorheksidin Glukonat ile Antibakteryal ve Antiseptik etki sağlamaktadır. Üre : Deformasyona uğramış cilt tabakasının iyileşmesini sağlarken, oluşaşacak yara izlerine karşı koruma sağlar.