İNNOACTİVE

Evocapil İntensive 60 Kapsül

Evocapil İntensive 60 Kapsül

Saç dökülmesi, kepek oluşumu, akne, egzama, tırnak kırılmaları, tırnaklarda beyaz leke oluşumu gibi saç,cilt veya tırnaklarda problem yaşayan tüm kadın ve erkeklerde tedaviye destek sağlar.
Tırnakların sağlıklı uzamasını sağlar, kırılmasını önler.Saçların kırılmasını ve saç kaybını önler.Cildi nemlendirir, esnekliğini arttırır.
İçeriğinde bulunan antioksidan etkili vitaminler, mineraller sayesinde saç, cilt ve tırnakları serbest radikallerin zararlı etkilerine karşı korur.
Niacin (B3 Vitamini): Vazodilatör etkili bir vitamindir. Saçlı deride mikrosirkülasyonu arttırır.
Folik asit (B9 Vitamini): Dokuların gelişimine ve hücre fonksiyonlarının düzgün işlemesine yardımcı olur. Hücrelerin yenilenmesini sağlamayı destekler.
Pantotenik asit (B5 Vitamini) : Eksikliğinde saç dökülmeleri görülmektedir.1940 ‘lı yıllardan bugüne saç dökülmesi tedavisinde kullanılmaktadır. Çinko : Kronik çinko eksikliğinde saç büyümesi yavaşlamakta ve yaygın saç dökülmesi görülmektedir. Bakır : Alyuvarların oluşumuna katkıda bulunur. Saç rengi ve yapısındaki bozulmaları engeller. Manganez : Saç uzamasını teşvik eder. Saç pigmentasyonu ve büyümesi üzerine olumlu etkilere sahiptir.