NEDEN ?

Seçenek
Sektörün enleri ile birlikte omuz omuza çalışmalarla sizlere birden fazla seçenek sunuyoruz.
Hız
Uzman kadromuzla en uygun çözümleri dakikalar içerisinde sizlere sunuyoruz.
Uzman Kadro
Sektörel faaliyetlere yıllarını adamış uzman ekiple en iyi yönlendirmeleri sağlıyoruz.
İnnoactive İlaç San. Tic. Ltd. Şti. 2014 yılından itibaren bitkisel kozmetik üretimi ve satışı alanında faaliyet göstermektedir. 2014 Yılında dağıtım ağımızı oluşturarak Ürünlerimizin Halkımıza dağıtımını sağlamak için, Ecza depoları ve Eczanelerle iş birliği içinde halkımızın sektör ihtiyacını karşılaması için kurulmuştur.
Sorumluluğun bilincinde, Ürünlerinin kullanlar tarafından benimsendiği, Sektöründe rakip ve tüketicilerini analiz etmiş, istek ve doğrultularını bilen hizmet götüren, anlayan, dinleyen, önem veren, enerjisini uluslararası bir Türk Markası olmaya adayan güvenilir, kaliteli, topluma önem veren bireylerin kuruluşudur.
Sağlığın bireyler için önemini hiçbir zaman unutmadan; yasal ve etik kurallar çerçevesinde, doğaya ve çevreye saygılı hasta ve tüketicinin bilinçlenmesine özen gösteren ve bireylerle bütünleşmeyi öncelik kabul eden en iyi kalite ve en iyi ürün oluşturma çabası içinde olan sahip olduğu kaynakları iyi değerlendiren insan kaynağını üstün tutan ve fikirlere akımlara düşüncelere önem veren; Çalışanları ile bir bütün olan yenilikçi bir yönetim şeklini benimseyen bir şirket olarak daha ileri adımlar atmak.